#streetfloorballleague
×

O PROJEKTU

Český florbal v roce 2018 nastartoval u příležitosti Mistrovství světa ve florbale 2018 sérii Česká pojišťovna Street Floorball League, která nabídla 12 turnajů v období června až srpna, kde si hráči ve vybraných městech vybojovali postup na finálový turnaj, který se odehrál přímo v O2 areně. Úspěšná série pokračovala pod názvem Street Floorball League i v následujících pěti letech, kdy zavítala celkem už do 13 českých měst, v nichž se povedlo uspořádat 42 turnajů a zapojit více než 750 týmů.

Hráči i fanoušci se i letos mohou v rámci sedmého ročníku těšit na šest turnajů po celé republice, které proběhnou v období června až srpna. Registrace budou spuštěny v průběhu dubna!

I letos se mohou přihlásit do společné kategorie muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, kteří jsou starší 15 let a v uplynulé sezoně 2023/2024 nenastoupili v Livesport Superlize, případně 1. lize mužů. U žen žádné omezení neplatí. Turnaj je určen i pro ty, kteří s florbalem nemají žádné zkušenosti. Další informace najdete ZDE.

Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky a na hřišti o rozměrech 24x12 metrů. Jeden zápas trvá 12 minut superhrubého času, poslední minuta je čistý čas. Na každém turnaji se podle počtu účastníků nalosují týmy do základních skupin, z nichž pak ti nejlepší postoupí do následného play-off a zahrají si o vítězství a hodnotné ceny. 

V případě zájmu o účast je třeba se řádně registrovat pomocí registračního formuláře, který bude spuštěný v první polovině května. Maximální počet týmů na jeden turnaj je 24. Zájem o účast na turnaji bývá každoročně enormní, proto neváhejte a registrujte se včas.