#WFCPrague
×

FAQ

Kdy se akce uskuteční?
Česká pojišťovna Street Floorlball League se dělí na dvě části. Kvalifikační část proběhne na 12 místech v České republice v průběhu června až srpna. Finále, kterého se zúčastní vítězové jednotlivých kvalifikací, se pak odehraje v době konání MS ve florbalu v Praze, tedy od 1. do 9. prosince 2018.

Kolik týmů se zúčastní finálového turnaje v prosinci?
Do finálového turnaje postoupí 12 týmů, a to všichni vítězové kvalifikačních turnajů

Je možné se přihlásit na více turnajů?
Ne. Každý hráč i tým dostane jen jednu příležitost zabojovat o postup do finále.

Kdy se dozvíme rozlosování turnaje?
Týden před turnajem.

Bude možné si na místě půjčit nějaké vybavení?
Florbalové vybavení si každý hráč zajišťuje sám, pořadatelé zajistí míčky na hru a rozlišovací vesty.

Bude možné se turnaje zúčastnit bez předchozího přihlášení?
To bohužel nebude. Registraci je potřeba provést pomocí registračního formuláře na našem webu www.streetfloorball.cz nejpozději 14 dnů před začátkem turnaje, případně podle pokynů pořadatele.

Co všechno musím udělat pro to, abych se turnaje mohl zúčastnit?
Sehnat minimálně čtyři spoluhráče do týmu, zaregistrovat se pomocí formuláře a po potvrzení zaplatit registrační poplatek 1000 Kč.

Je možné vyměnit hráče na soupisce?
Ve výjimečných případech lze hráče vyměnit – ale může jít nejvýše o dva hráče a změna smí proběhnout maximálně dva dny před turnajem. Napište na streetfloorball@prague2018.com údaje nového hráče a jméno toho, který nemůže.

Je turnaj určen i pro ženy?
Ano, hrát mohou ženy jako součást smíšeného týmu či s čistě ženským družstvem. Turnaj hrají všichni společně v jedné kategorii.

Má turnaj věkovou hranici? Proč?
Ano, minimální věk hráčů je 15 let. Věková hranice je určena především kvůli bezpečí a ochraně mladších hráčů, kteří by museli nastupovat proti fyzicky mnohem silnějším hráčům, z čehož by mohla pramenit i zranění.

Od kdy se bude hrát?
Povinná prezence pro všechny týmy proběhne v 10:00. První utkání začnou v 10:30.

Je možné změnit název týmu?
Není, proto si vždy dobře promyslete, jaký název si zvolíte. Název nesmí obsahovat žádná hanlivá, urážlivá nebo jinak nevhodná slova.