#streetfloorballleague
×

Děkujeme všem účastníkům uplynulého ročníku. Těšíme se na vás také v roce 2021.

6


turnajů

O SFL

O SFL


Český florbal v roce 2018 nastartoval u příležitosti Mistrovství světa ve florbale 2018 sérii Česká pojišťovna Street Floorball League, která nabídla 12 turnajů v období června až srpna, a kde si hráči ve vybraných městech vybojovali postup na finálový turnaj, který se odehrál přímo v O2 areně. Finále vyvrcholilo během čtvrtfinálového utkání Švédska a Lotyššska a vítězi se v napínavém utkání stali hráči Jaroměře, kteří porazili tým Sukmisstři.

V roce 2019 projekt pokračoval s názvem Street Floorball League dalšími 6 turnaji, které se odehrály ve stejném období – tedy červen až srpen - a nabídly znovu skvělou letní atmosféru a spoustu zábavy.

Série zavítala tentokrát do Českých Budějovic, Hradce Králové, Brna, Karlových Varů, Ostravy a Prahy. Ve druhém ročníku se objevilo spoustu týmů, které se v rámci Street Floorball League účastnily také v předchozím ročníku. Nejúspěšnější byl brněnský Alfa Team, který obhájil prvenství a v roce 2020 tak může zaútočit na hattrick. Na medaili dosáhl také druhý nejúspěšnější tým z prvního ročníku Jaroměř, která skončila v Hradci Králové stříbrná.

I přes počáteční nejistotu s ohledem na pandemii koronaviru a omezení s tím spojená se bude třetí ročník Street Floorball League konat. Hráči i fanoušci se mohou těšit na šest turnajů po celé republice, které proběhnou ve druhé polovině července a v srpnu. SFL samozřejmě proběhne se zvýšenými hygienickými nároky a bude respektovat nařízení ministerstva zdravotnictví a vlády.
I letos se mohou přihlásit do společné kategorie muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, kteří jsou starší 15 let a v uplynulé sezóně 2019/2020 nenastoupili v Superlize, případně 1. lize mužů. U žen žádné omezení neplatí. Turnaj je určen i pro ty, kteří s florbalem nemají žádné zkušenosti. Další informace najdete ZDE.

Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky a na hřišti o rozměrech 24x12 metrů. Jeden zápas trvá 12 minut superhrubého času, poslední minuta je čistý čas. Na každém turnaji se podle počtu účastníků nalosují týmy do základních skupin, z nichž pak ti nejlepší postoupí do následného play-off a zahrají si o vítězství a hodnotné ceny.

V případě zájmu o účast je třeba se řádné registrovat pomocí registračního formuláře, který bude spuštěný v první polovině června. Maximální počet týmů na jeden turnaj je 24.

Partneři


Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři
Dodavatelé
Články


SFL 2024 MÍŘÍ DO PRAHY, ČTVRTÁ EPIZODA SE ODEHRAJE V HOLEŠOVICÍCH
10.07.2024
číst více
ZNÁME VÍTĚZE LIBERECKÉHO STREETU! TURNAJ OPANOVALI PANTHERS VÁLEC
30.06.2024
číst více
TŘETÍ ZASTÁVKA LETOŠNÍHO STREETU ZAVÍTÁ DO LIBERCE
29.06.2024
číst více